Tag: emathja.com

Ramadani: Egnatia e meriton qëndrimin në Superiore, si është e vërteta e ofertave

Egnatia me mendje te finalja e “play-out” kundër Korabit, që do të zhvillohet të martën e 31 majit. Trajneri i skuadrës nga Rrogozhina, Zekirija...

Presidenti i Barçës: Messi e Neymar kanë nënshkruar skllavërinë për para…

Joan Laporta, gjatë intervistës së tij për “L’Esportiu”, u pyet për dy ish-ikonat e Barceloës (Messi e Naymer), nëse ata mund të ktheheshin në...

Llapi mposht Dritën në “Fadil Vokrri”, Kupa shkon për herë të parë në Podujevë

Llapi fiton Kupën e Kosovës për herë të parë në histori. Skuadra nga Podujeva mposhti 2-1 Dritën në finalen e luajtur në stadiumin “Fadil...

“Rikthehemi dhe fitojmë kupën”, Vanoli: Jeni dëshmitarë, Dinamo ime në rritje

Dinamo ra në Kategorinë e Parë, ndërsa Rodolfo Vanoli do të vazhdojë të qëndrojë në stolin e 18 herë kampionëve të Shqipërisë. Trajneri italian...

VIDEO/ Guardiola “fërkon duart”, talenti argjentinas shënon 6 gola në Copa Libertadores

Julian Alvarez është një nga të rinjtë më premtues të futbollit amerikano-latin. Jo më kot në janarin e vitit 2022, Manchester City derdhi 20...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.