Tag: është

Ramadani: Egnatia e meriton qëndrimin në Superiore, si është e vërteta e ofertave

Egnatia me mendje te finalja e “play-out” kundër Korabit, që do të zhvillohet të martën e 31 majit. Trajneri i skuadrës nga Rrogozhina, Zekirija...

VIDEO/ “Çmendet” Balotelli, shënon 5 gola në një ndeshje, por njëri është i veçantë

Në ditën që Milani fiton titullin kampion, feston edhe Mario Balotelli, që gjithë entuziazmin e tij e konkretizon me plot 5 gola të shënuar...

“Vllaznia nuk është vetëm Latifi”, Josa: Ja pse do e kemi të thjeshtë me Egnatian

Në javën e parafundit të Abissnet Superiore, që do të luhet këtë të shtunë në orën 17:00, Vllaznia do të ndeshet me Egnatian në...

“Mirë se vjen në botën time”, Alonso ironi me Hamilton: Tani është 1 sekondë pas të tjerëve!

Formula 1, këtë fundjavë zhvendoset në Spanjë teksa si zakonisht në këtë fillimsezoni favoritët për të triumfuar janë Max Verstappen me Red Bull dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.