Tag: euro

Transferim që shkon deri në 100 mln euro/ PSG, në garë me 3 klube të Premier League për Osimhen

Ylli i sulmit të Napolit, Victor Osimhen mund të jetë një nga goditjet e mëdha të Paris Saint-Germain këtë verë… por konkurrenca do të...

Southampton kërkon portier në Itali, gati 12 milionë euro për gardianin e Fiores

Southamptoni i Armando Brojës është në kërkim të një portieri për sezonin e ardhshëm dhe në krye të listës së preferencave është polaku i...

Tre grupime qytetesh/ UEFA miraton kalendarin e Euro 2024, ku do luhet finalja

Gjatë mbledhjes së sotme në Vjenë, Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s miratoi kalendarin e UEFA EURO 2024, që do të zhvillohet në dhjetë qytete gjermane...

Ish-klubi i Altin Rrakllit do të përfitojë 7 milionë euro nga shitja e Adeyemit te Dortmundi

Transferimi i Karim Adeyemit nga Red Bull Salzburgu te Borussia e Dortmundit nuk ka bërë të lumtur vetëm talentin gjeman dhe dy skuadrat si...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.