Tag: eurogol

VIDEO/ Eurogol në finalen e Kupës, Regi Lushkja heroi i Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol fitoi Kupën e Moldavisë falë një eurogoli të Regi Lushkjes. Kampionët në fuqi mposhtën 1-0 Sfintul Gheorghe falë golit të ish-kapitenit të...

VIDEO/ Roveshatë fantastike, ish-sulmuesi i Atalantës shënon një eurogol

Gola të bukur shënohen kudo, dhe një i tillë është realizuar sot në Itali. Mantova-Feralpiaso, sfidë e vlefshme për Serie C, përfundoi 2-1.Golat e...

VIDEO/ Një eurogol zhbllokon derbin, Skuka “vallëzon” mes mbrojtjes dinamovite

Sot në orën 18:00 Partizani do të presë skuadrën e Dinamos në ndeshjen e kthimit të çerekfinales së Kupës së Shqipërisë në “Air Albania”....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.