Tag: Europian

Qerimaj para kampionatit Europian: Ta çojmë flamurin aty ku duhet, emocione se zhvillohet në Tiranë

Kampionati Europian i Peshëngritjes do të mbahet duke nisur nga data 27 maj në Tiranë, në një prej eventeve që ka pritshmëri maksimale, pasi...

Infantino e provon përsëri: Botëror dhe Europian çdo 3 vjet/ Ja si do zhvillohen

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka bërë një propozim të ri për riorganizimin e kalendarit botëror gjatë Kongresit të mbajtur në Doha përpara shortit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.