Tag: Europianit

Kombëtarja U-17/ Bulku flet para miqësoreve me Kosovën: Konsolidojmë grupin para Europianit

Kombëtarja shqiptare U-17 ka lënë pas përgatitjet në Durrës dhe është transferuar sot në Kukës, ku nesër në ora 17:30 në stadiumin “Kukës Arena”...

Shorti i Europianit U-17 për Femra / Zbardhen rivalët, Shqipëria mirëpret ndeshjet e Grupit B2

Është hedhur sot në selinë e UEFA-s në Nion të Zvicrës shorti për eliminatoret e Kampionatit Europian U-17 për femra 2022-2023. Shorti e ka...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.