Tag: fitojnë

Me mendjen te finalja e Europa League-s, Rangers fitojnë me skuadrën B

Glasgow Rangers me mendjen te finalja e Europa League-s. Trajneri holandez, Giovanni Van Bronckhorst, pak ditë para ndeshjes ndaj Eintracht Frankfurtit, vendosi të aktivizonte...

Bylis “thyen” Erzenin dhe prek Superioren, fitojnë Korabi dhe Apolonia

Rikthimi i Bylis në Kategorinë Superiore pas vetëm një sezoni mund të konsiderohet një fakt i kryer. Ballshiotët të cilët kryesojnë bindshëm Kategorinë e...

NBA, Lakers bien sërish por LeBron vendos një rekord, fitojnë Utah dhe Spurs!

Moment i artë për Utah Jazz në NBA. Skuadra nga Salt Lake City mori fitoren e 6-të radhazi pasi kaloi pa vështirësi me rezultatin...

NBA, nuk ka surpriza, fitojnë Chicago, Golden State e Phoenix

Fitorja e 4-t radhazi për Chicago Bulls në NBA. Skuadra e drejtuar nga trajneri Billy Donovan mposhti me rezultatin 109-97 Denver Nuggets duke blinduar...

NBA, shkëlqen LeBron fitojnë Lakers, nuk ndalen as Nets e Bucks!

Rikthehet LeBron James në versionin e tij më të mirë, rikthehen edhe Los Angeles Lakers te fitorja. Kalifornianët triumfuan pas kohës shtesë në Indianapolis...

Chelsea-Juventus, londinezët fitojnë “ndeshjen” e merkatos me 60 mln euro

Chelsea dhe Juventus do të përballen mbrëmjen e sotme në Champions League për vendin e parë të Grupit H të Champions League.Një tjetër sfidë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.