Tag: fitore

VIDEO/ Festë në Suharekë, Ballkani kampion mbyll me fitore sezonin

Ballkani ka fituar titullin e parë në histori të “BKT Superliga”, të siguruar matematikisht para pak javësh, ndërsa e ka mbyllur me fitore sezonin...

Duel i rëndësishëm në “Loro Boriçi”, Josa gati ta nisë me fitore

Vllaznia – Egnatia është një prej sfidave më të rendisishme të kësaj jave të 35-të në “Abissnet Superiore”.Shkodranët, tashmë në vendin e pestë në...

Fitore jubilare për Djokovic, serbi futet në “top 5” e historisë së tenisit

Novak Djokovic futet në histori, duke u bërë sportisti i pestë, i cili arrin kuptën e 100 fitoreve, teksa arriti që të mundë Casper...

VIDEO/ Vllaznia fitore “in extremis”, shkodranët mposhtin Kukësin dhe “shijojnë” Europën

Vllaznia ka marrë një fitore tejet të rëndësishme në Loro Boriçi teksa fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Kukësit. Vendasit rrezikuan ta mbyllnin ndeshjen në...

VIDEO/ Balaj shpërthen me dygolësh, fitore me aromë mbijetesë për Bolusporin

Bekim Balaj vendimtar për skuadrën e tij Boluspor, në garën për mbijetesë në Ligën e Parë të Turqisë. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare realizoi dygolësh...

Skënderbeu bën 600 fitore në elitë, por situata zbeh suksesin ndaj Kastriotit

Nga Ylli AgaAjo ndaj Kastriotit nuk ishte ndonjë fitore e bukur. Ndonëse me dy gola ndaj kundërshtarit më në formë të kampionatit, sërish stadiumi...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.