Tag: FOTO

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke ndjekur sportin më të dashur të globit. Në rastet më të rralla dashuria vjen e...

Shpërthen Demollari: Turpi me Kupën e Botës, nuk na lanë të bëjmë as foto

Kupa e Botës mbërriti sot në Shqipëri, në kuadër të një turi të organizuar nga Coca Cola, që synon të dërgojë trofeun më të...

“Të gjithë në Ibiza nëse fitojmë titullin”, presidenti i klubit historik mban fjalën (FOTO)

Club Brugge fitoi titullin kampion në Belgjikë për herë të 18-të në histori. Ky ishte suksesi i tretë radhazi, teksa presidenti i klubit ka...

I pafat lojtari i Celtic, në avion me tifozët e Rangers: 4 orë me ofendime, këngë dhe foto!

Një udhëtim i pafat mund të konsiderohet ai për lojtarin e Celtic në Skoci, Jota. Futbollisti që sapo u shpall kampion me Celtic po...

FOTO/ Fansat thanë se ngjan më shumë si Kroos, gjermani tallet me statujën e Agueros

Toni Kroos është tallur me statujën e Sergio Agueros të vendosur nga Manchester City në “Etihad” në nder të argjentinasit, që padyshim cilësohet si...

FOTO/ Dështoi me Icardin, China Suarez “i vë syrin” një tjetër futbollisti

Pasi dështoi në tentativën për të hyrë mes çiftit, Mauro Icardi-Wanda Nara, aktorja China Suarez ia ka vënë syrin një tjetër futbollisti argjentinas, mesfushorit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.