Tag: frikshme

Analizë Superiore/ Saktësi e “frikshme” në pasime, ja kush ishte lojtari më i mirë i Laçi-Dinamo

Laçi-Dinamo u mbyll me rezultatin 2-1 dhe lojtari që ka bërë diferencën në këtë përballje është mesfushori Julian Shehu. Ai është cilësuar si lojtari...

VIDEO/ Skena të frikshme në Meksikë! Dhuna mes tifozëve zbret në fushë, 44 të plagosur

Dhunë në Meksikë. Sfida mes Queretaros dhe kampionëve në fuqi të Atlas, u ndërpre për shkak të një sherri të madh mes tifozëve.Ishte minuta...

“Manchester United ëndërron treshen e frikshme në sulm”

Ralf Rangnick ëndërron një Manchester United të madh.Sipas Bild, gjermani synon të formojë një treshe sulmuese me Haaland, Werner dha Cristiano Ronaldo.Norvegjezi është vënë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.