Tag: FUNDIT

VIDEO/ Superiorja ul siparin me festën bardheblu, vendi i fundit i Europës, ende i papërcaktuar

Abissnet Superiore ka ulur siparin e sezonit 2021-2022 pasditen e sotme, teksa verdikti i vetëm i mbetur pezull, mbeti ende i tillë, pasi Kukësi...

Superiorja thotë sot fjalën e fundit, Vllaznia apo Kukësi në Europë?

Nën ethet e finales së “Conference League” është eklipsuar disi java e fundit e “Abissnet Superiores”. Java finale e kampionatit shqiptar ka ende verdikte...

Sfida e fundit në “Kukës Arena”, ekipi i Longos për suksesin e radhës

Kukësi luan për herë të fundit në shtëpi këtë sezon dhe përballë do të ketë Skënderbeun, skuadrën që ka “prerë” biletën për në Kategorinë...

Kampionati i femrave/ Luhet java e fundit, Apolonia siguron vendin e dytë

Kampionati i femrave do të ulë siparin këtë të mërkurë, me ndeshjen e fundit të javës së 22-të, Vllaznia – Skënderbeu, ku shkodranet do...

Tirana synon rekordin e pesë viteve të fundit, bardheblutë me objektiva edhe pas titullit

Tirana synon rekordin. Bardheblutë e Orges Shehit janë një hap larg arritjes së kuotës më të mirë të pikëve në pesë vitet e fundit....

Longo: Uroj që Dinamo të rikthehet shpejt në elitë, dy muajt e fundit ishin shumë të vështirë

Pas fitores 2-1 ndaj Dinamos, trajneri i Kukësit, Diego Longo foli në emisionin Gol Pas Goli në Supersport ku fillimisht uroi Tiranën për titullin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.