Tag: gabojmë

Fakaj: Reja duhet të shqetësohet nga mesi e poshtë, po gabojmë vazhdimisht

Trajneri Edi Reja deklaroi se Shqipërisë i mungojnë futbollistët me cilësinë e duhur për të bërë diferencën në metrat e fundit dhe për të...

Probleme me nxehtësinë në motor, Leclerc: Dhemb shumë, nuk mund të gabojmë sërish!

Charles Leclerc ishte në kryesimin e Çmimit të Madh të Baku, mirëpo një e papritur në motor teksa ishte regjistruar xhiro e 20-të, ktheu...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.