Tag: garën

Boston reagim krenarie, barazojnë Miamin në garën e dytë

Boston Celtics me rikthimin e Marcus Smart dhe Al Horford, dominuan Miamin në ndeshjen e dytë të finaleve të Konferencës duke fituar në FTX...

VIDEO/ U rrëzua në një greminë, çiklisti rikthehet dhe e përfundon garën në vendin e 10

Incidentet në sportin e çiklizimit janë gjithnjë të rrezikshme dhe në pjesën më të madhe ata që përplasen apo rrëzohen nuk arrijnë ta mbyllin...

Polemikat në garën finale, organizatorët e F1 ndryshojnë rregulloren e makinës së sigurisë

Sezoni i kaluar i Formulës 1 pa të shpallet kampion Max verstappen, me një triumf të çmendur në garën e fundit në Abu Dhabi,...

Liverpool sfidon Arsenalin për t’u afruar me kreun, Dortmundi synon të hapë garën për titull

Me 8 fitore radhazi, Liverpool ka rikuperuar ndjeshëm distancën nga Manchester City kryesues dhe është rikthyer plotësisht në garën për titullin kampion të Premier...

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

Edhe pse pa yjet e ekipit për shkak se janë në Kupën e Afrikës, Liverpool fiton në një fushë aspak të lehtë, duke mundur...

“Lazio përfaqëson jetën time por ajo fitore sot…” Inzaghi i lumtur, pastaj flet mbi garën titull: “Tani e lehtë sepse…”

Në mikrofonat e ‘DAZN’, trajneri i Interit, Simone Inzaghi, ka uruar ekipin e tij për fitoren e arritur sonte ndaj Lazios: “Duam të ktheheshim...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.