Tag: Gjithçka

Fitoi gjithçka në Durrës, anësori ndahet me Teutën: Tre vite të mrekullueshme

Blagoja Todorovski ka mbyllur aventurën në Durrës. Anësori i djathtë nga Maqedonia e Veriut ishte pjesë e Teutës në tre sezonet e fundit, ekip...

Sot “priten” biletat për Dinamon dhe Skënderbeun? Gjithçka varet nga Egnatia

Mundësia e vetme e mbijetesës për Dinamon dhe Skënderbeun tashmë është lufta për vendin e tetë të renditjes në Abissnet Superiore, që aktualisht mbahet...

VIDEO/ Brenda stadiumit “Kukësi Arena”, gjithçka gati për inaugurimin

Pas një shtegtimi të gjatë nëpër impiante të ndryshme në Shqipëri, pritjes së Kukësit për të luajtur në shtëpi i ka ardhur fundi, teksa...

Me zemrën e Xhakës dhe vizionin e Modric: Talenti kuqezi që nisi gjithçka nga rrugët e Greqisë!

Gjithçka nisi në lagje, sikur u ka ndodhur shumë talenteve, dhe tani Dejvid Janaqi mendon si profesionist. Mesfushori, pjesë e Shqipërisë U-19, synon shumë...

Kastrioti “treni i fundit” për mbijetesën, Dinamo luan gjithçka në “Elbasan Arena”

Kastrioti është “treni i fundit” i mbijetesës për Dinamon, që do të përballet me krutanët pasditen e sotme në “Elbasan Arena”, në një sfidë...

Alves bën drejtorin sportiv: Haaland? Jo, do të shpenzoja gjithçka për Mbappenë, është …

I intervistuar nga e përditshmja katalane “Sport”, për të cilën foli për shumë tema, Dani Alves është shndërruar për pak çaste njeriu që bën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.