Tag: goditje

VIDEO/ Momenti kur Tyson Fury shemb me një goditje në mjekër rivalin Whyte

Dueli mes Tyson Fury-t dhe Dillian Wyhte, i zhvilluar në Wembley para 94 mijë të pranishmëve zgjati vetëm 6 raunde. Në sekondat e fundit...

VIDEO/ Goditje spektakolare nga distanca, shtylla i mohon golin e parë “spanjoll” Uzunit

Myrto Uzuni ishte sërish titullar për Granadën dhe qëndroi në fushë për 90 minuta në transfertën ndaj Sevillas, megjithatë klubi i tij u mposht...

Tjetër goditje për sportin rus dhe bjellorus, boksierët nga këto vende nuk duelojnë dot në Britani

Sekretari i Përgjithshëm i Bordit të Kontrollit të Boksit Britanik (BBBofC), Robert Smith, dha një deklaratë që i jep një tjetër goditje sportive Rusisë...

Marotta është gati të mbyllë një goditje dhe po përgatit dy për qershorin

Inter lëviz në merkato.Beppe Marotta duket se është me të vërtetë i vëmendshëm ndaj okazioneve të mundshme, jo vetëm për këtë merkato të dimrit,...

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

Frika kthehet ne realitet! Simon Kajer ka mbyllur sezonin. Nje goditje e rende per Milanin dhe tifozet kuqezi, duke qene se mbrojtesi danez ishte...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.