Tag: Goetze

Klauzola e veçantë e lejon të largohet, Mario Goetze afër transferimit në Portugali

Benfika është shumë afër një goditjeje të dyfishtë në merkato. Mario Goetze dhe David Neres janë dy objektivat e “Shqiponjave të Lisbonës”.Fantazisti gjerman është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.