Tag: Greqinë

“Të mposhtim Greqinë”, Ujkani: Rrahmani vëllai dhe kapiteni im, fituam falë tifozëve

Samir Ujkani e nisi si titullar takimin me Irlandën e Veriut. Portieri veteran u shfaq i lumtur për fitoren 3-2, teksa nuk i kurseu...

Sahiti: Jam krenar që vesh këtë fanellë, tani të mposhtim Greqinë

Emir Sahiti ishte një tjetër debutues me fanellën e Kosovës mbrëmjen e sotme ndaj Irlandës së Veriut, teksa luajti disa minuta në fund dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.