Tag: Haag

VIDEO/ Tifozët e Den Haag shpërthejnë në dhunë, policia u lëshon qentë

Skuadra e Exelsiorit rikthehet pas tri sezonesh në Eredivisie dhe këtë objektiv e arrin pas një përballjeje të çmendur me Den Haag, të cilën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.