Tag: Hero

Analizë Superiore/ Hasani hero i Kastriotit, “përmbys” i vetëm Vllazninë

Edon Hasanit i sjell fat Shkodra e tij, pasi rikthehet si kundërshtar dhe arrin të shënojë dy herë, duk i dhënë 3 pikë mjaft...

Nga faturino në hero | “Zoti shkruajti historinë time! Më vinte të qaja pas golit, ajo që kam përjetuar…”

Në mikrofonat e Milan TV, Junior Messias, heroi i mbrëmjes së Milanit ne Wanda Metropolitano, komentoi fitoren ndaj Atletico Madridit:“Jam shumë i lumtur veçanërisht...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.