Tag: historisë

Fitore jubilare për Djokovic, serbi futet në “top 5” e historisë së tenisit

Novak Djokovic futet në histori, duke u bërë sportisti i pestë, i cili arrin kuptën e 100 fitoreve, teksa arriti që të mundë Casper...

Argumenti i trajnerit të Belgjikës: Pse “Katar 2022” do të jetë botërori më i mirë i historisë

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, beson se Kupa e Botës e këtij viti, që do të zhvillohet në dimër, në Katar, mund të rezultojë...

24 ndeshje radhazi pa fitore, ekipi i La Liga barazon rekordin negativ të historisë!

Tetë barazime, tetë humbje dhe 28 gola të pësuar… Situata e klubit Levante duket shqetësuese. E pozicionuar me vetëm 8 pikë në fund të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.