Tag: hoqa

Sakrifica e Muriqit: Rrezikoja të mbetesha 3 muaj jashtë, pse hoqa dorë nga zëvendësimi

Vedat Muriqi sakrifikoi për Kosovën. Sulmuesi nga Prizreni luajti i dëmtuar, por ia doli të shënojë dy gola në fitoren 3-2 ndaj Irlandës së...

Muriqi: Golat për Fadil Vokrrin dhe stafin mjekësor, pse hoqa dorë nga zëvendësimi

Vedat Muriqi sakrifikoi për Kosovën. Sulmuesi nga Prizreni luajti i dëmtuar, por ia doli të shënojë dy gola në fitoren 3-2 ndaj Irlandës së...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.