Tag: Hoxhaj

VIDEO/ Adili e Hoxhaj nuk dinë veç të shënojnë, ia marrin valles pasi fituan Kupën

Ardit Hoxhaj dhe Mevlan Adili ishin lojtarët që ndëshkuan skuadrën e Laçit në finalen e Kupës së Shqipërisë dhe i dhanë Vllazninë trofeun për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Paparacët bëjnë “bingo” me Dilettën, prezantuesja në formë të shkëlqyer

Prezantuesja e njohur sportive, Diletta Leotta është gjithnjë në...

196 ndeshje me VAR, Nurishmi: Impakt pozitiv, çfarë presim nga sezoni i ri

Drejtuesi i projektit VAR në Federatën Shqiptare të Futbollit,...

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.