Tag: Inter

Trasferimin te Inter Miami, Messi vë si kusht marrjen e 35% të aksioneve

E ardhmja e Lionel Messit është nga ato çështje që gjithmonë nxit kureshtjen e të gjithëve. Duke qenë që gjërat nuk po shkojnë siç...

Oferta nga Inter dhe Milan, presidenti i Empolit vendos të ardhmen e Asllanit

Kristjan Asllani është padyshim zbulimi i sezonit te Empoli. Talenti i kombëtares ka treguar maturi në qendër të mesfushës duke u shndërruar në një...

Inter refuzon yllin e Liverpool-it, Inzaghi pret ish-lojtarin e tij

Tek Inter ka eufori për blerjen e Robin Gosens nga Atalanta.Një eufori që mund të shtohet akoma më shumë në ditët e ardhshme.Sipas Gazzetta...

Inter, dy lojtarë drejt largimit: ja kush është ëndrra

Merkato e Inter është shumë e gjallëruar.Drejtuesit zikaltër duan të përforcojnë mesfushën për pjesën e dytë të sezonit.Sipas Tuttosport, ëndrra mbetet lojtari i Sassuolo-s,...

Inter “fluturon” me Dzeko-n, përmbys Venezia-n dhe arratiset (Video)

Fitore në frymën e fundit për Inter-in.Zikaltrit kanë mundur 2-1 me përmbysje Venezia-n në San Siro dhe tani kryesojnë renditjen me një avantazh prej...

Pioli tërbohet me vendimin e arbitrit: “Nuk i qetësova dot lojtarët pas asaj…! Më mirë qe kemi Juventus dhe Inter

Milani bie ne San Siro dhe nderlikon garen per Scudetto edhe me shume duke mos perfituar nga ndalesa e Interit por madje duke lene...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.