Tag: Interi

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....

“Do doja të punoja me ty”/ Jo vetëm Interi, një tjetër klub italian kërkon argjentinasin

Lista e klubeve që po tentojnë një marrëveshje me Paulo Dybala është e gjatë. Interi është një mundësi konkrete për lojtarin argjentinas, i cili...

Shkëmbim me Atletico Madrid, Interi nuk heq dorë nga objektivi i vjetër

Drejtuesit e Interit nuk heqin dorë nga Rodrigo De Paul, të cilin e kërkuan me insistim përpara se të transferohej tek Atletico Madrid. Lojtari...

Objektivi i ri për sulmin/ Cilësohet si Henry i ri, Interi tenton shokun e Arbër Zenelit

Drejtuesit e Interit vazhdojnë të studiojnë profile të ndryshme për majën e sulmit. Edin Dzeko nuk mjafton, Sassuolo ka kërkesa të larta për të...

Jo vetëm Interi në garë, klubi i madh gjerman ofertë zyrtare për Dybala

Paulo Dybala do të largohet nga Juventusi pas shtatë sezoneve të kaluara në Torino. 28-vjeçari argjentinas nuk gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e...

E kërkonin Bayerni dhe Interi, mbrojtësi i Gjermanisë befason me klubin e ri

Matthias Ginter vendosi të mos rinovojë me M’Gladbach dhe në fund të sezonit do të largohet me parametra zero.Mbrojtësi i kombëtares gjermane (46 ndeshje...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.