Tag: Inzaghi

Inter refuzon yllin e Liverpool-it, Inzaghi pret ish-lojtarin e tij

Tek Inter ka eufori për blerjen e Robin Gosens nga Atalanta.Një eufori që mund të shtohet akoma më shumë në ditët e ardhshme.Sipas Gazzetta...

“Lazio përfaqëson jetën time por ajo fitore sot…” Inzaghi i lumtur, pastaj flet mbi garën titull: “Tani e lehtë sepse…”

Në mikrofonat e ‘DAZN’, trajneri i Interit, Simone Inzaghi, ka uruar ekipin e tij për fitoren e arritur sonte ndaj Lazios: “Duam të ktheheshim...

De Canio: Inzaghi nuk po shpik asgjë, por ka bërë edhe më mirë se Conte

Duke folur në “TMËW Radio”, trajneri Luigi De Canio u shpreh kështu për Interin dhe për pasardhësin e Conte: “Klubi zikaltër u tregua i...

Inter-Napoli, Inzaghi është gati: Ndeshje shumë e rëndësishme, bravo Spalletti!

Kampionati rinis dhe e bën këtë me një ndeshje të madhe të nivelit absolut: pas përballjes me Milanin, Interi sfidon edhe liderët e tjerë,...

Interi nuk fiton asnjë ndeshje të madhe në Serie A, Inzaghi ia vendos fatit!

“Për mua gota është gjysmë bosh, humbëm një penallti dhe për mundësitë e krijuara merituam më shumë. U përballëm me një ekip të shkëlqyer...

DERBI I MILANOS: Formacionet e mundshme. Pioli ka ende balotazhe, Inzaghi thuajse gati 11-tshen

Një tjetër fundjavë në Serie A, më pas pushimi i fundit për ekipet kombëtare të vitit 2021, para finales së madhe që do të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.