Tag: Ishskuadra

Ish-skuadra e Demollarit bie nga kategoria për herë të parë në histori

Dinamo e Bukureshtit bie nga kategoria. Skuadra e mirënjohur rumune, u mposht nga Cluj ne Play Out dhe do të zbresë për herë të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.