Tag: ishte

Largimi nga Kukësi, Longo: Ishte një vit fantastik, suksese skuadrës

Kukësi dhe trajneri Diego Longo kanë vendosur që të ndërpresin bashkëpunimin mes tyre dhe pasi bërjes publike të këtij lajmi nga ana e klubit,...

Ishte dënuar me burg për zhvatje me metoda mafioze, ish-zv. trajneri i Dinamos lë qelinë

Ish-kapiteni historik i Palermos, Fabrizio Miccoli, rikthehet në liri. Gjykata pranoi kërkesën e tij, duke i dhënë masën alternative të paraburgimit me kusht. Lojtari...

Rikujton shkarkimin nga Tottenham, Mourinho: Për dikë me karrierën time ishte e çuditshme

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka treguar se si u shkarkua nga Tottenham një vit më parë. Në një intervistë të dhënë për “Sky...

Analizë Superiore/ Surprizë e këtij sezoni, ja cili ishte më i miri i Vllaznia-Partizani

Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe videoanalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi është diskutuar mbi atë se çfarë...

Dubloi Hamilton në Itali, Verstappen: Nuk ishte aspak emocionuese, fundjavë perfekte

Max Verstappen u rikthye te suksesi në garën e fundit të Formula 1 e cila u zhvillua në Itali në pistën e Imola. Holandezi,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.