Tag: ishullin

Gara “vdekjeprurëse” në ishullin e Manit, katër humbje jete në gjashtë ditë

Ishulli i Manit, që gjendet mes Anglisë dhe Irlandës, veç të tjerash është i njohur edhe për garën e motorëve “Turist Trophy”, aktivitet që...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.