Tag: Izraelit

VIDEO/ Pesë vite nga fitorja e paharrueshme në Haifa, kuqezinjtë për suksesin e radhës ndaj Izraelit

Kombëtarja kuqezi është gati për duelin me Izraelin, që do luhet sonte (20:45) në “Air Albania”, takim që do të transmetohet në Supersport 2.Dueli...

Lajm i keq për Rejën, sulmuesi titullar nuk stërvitet me ekipin dhe rrezikon ndeshjen ndaj Izraelit

Shqipëria kreu seancën e fundit stërvitore në prag të përballjes me Izraelin, në kuadër të Ligës së Kombeve, teksa jo gjithçka ka shkuar sipas...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.