Tag: jashtë

Ndeshjet e qershorit/ Mancini zbulon listën, lë jashtë SuperMarion dhe sulmuesin Cagliarit

Roberto Mancini ka vendosur të grumbullojë plot 39 futbollistë për ndeshjet e muajit qershor. Në këtë rrugëtim të ri të përfaqësueses italiane, pas dështimit...

Kushtet e talentit të Benfikës, ja pse Man. United dhe Newcastle dalin jashtë loje

Shpërthimi i sulmuesit uruguaian, Darvin Núñez me 34 gola në këtë sezon në radhët e Benfikës, në Portugali, e bëjnë atë një nga emrat...

VIDEO/ Pamjet i japin të drejtë Gurishtës, VAR “nuk sheh” pozicionin jashtë loje te goli i Teutës

Një gol në sekondat e fundit të shtesës nga ana e mbrojtësit Ivanoviç, i hoqi dy pikë Vllaznisë në transfertën ndaj Teutës në “Niko...

Largimi nga Tirana? Seferi: Nëse më vjen ofertë nga jashtë nuk do e mendoj gjatë

Lojtari i ndeshjes Skënderbeu-Tirana, Taulant Seferi ka paralajmëruar klubin “bardheblu” se në rast se do ketë një ofertë nga jashtë nuk do e mendojë...

“Super Ferrari, fitojmë Botërorin”/ Festë e kuqe në Australi, Leclerc i pagabueshëm! Verstappen jashtë

Charles Leclerc e nisi dhe e përfundoi i pari Çmimin e Madh të Australisë. Piloti i Ferrarit siguroi fitoren e dytë në garën e...

VIDEO/ Kampionë edhe jashtë fushe, Tirana me një nismë të re!

Kampionë edhe jashtë fushe, Tirana me një nismë të re, tanimë në aspektin social….Klubi bardheblu në bashkëpunim me Akademinë e Futbollit të kryeqytetasve kanë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.