Tag: jep

Futbollisti brazilian me pasaportë ruse i jep fund në moshën 31-vjeçare: Dua të qëndroj me familjen!

Mund të vazhdonte pa frikë të mbetej aktiv në botën e futbollit edhe për tre apo katër sezonet e ardhshme, mirëpo Mario Fernandez ka...

E ardhmja mes PSG-së dhe Realit, Ronaldinho i jep këshillën më të mirë Mbappe-s

Nëse e ardhmja e Kylian Mbappe është ende shumë e paqartë, legjenda e Paris Saint-Germain, Ronaldinho i ka dhënë këshillën më të mirë të...

Çoba: Jam gati për luajtur titullar, goli i jep shpresë skuadrës

Mehdi Çoba i dhuroi tre pikë të arta Vllaznisë në ndeshjen ndaj Kukësit teksa shënoi në minutën e 95-të golin e dytë në fitoren...

“Anija Skënderbeu” drejt mbytjes, kapiteni jep sinjale largimi

Humbja 0-1 përballë Egnatias i dha praktikisht fund shpresave të Skënderbeut për të qëndruar në elitën e futbollit shqiptar, edhe pse matematika mban ende...

U tërhoq në vitin 2020, ish-tenistja seksi jep lajmin e ëmbël

Maria Sharapova është një nga tenistet me seksi, e cila përbën gjithmonë lajm, edhe kur nuk bëhet fjalë për performancat e saj në fushë....

VIDEO/ Sulmuesi i Kombëtares shënon dy gola për 10 minuta dhe u jep fitoren të tijve

Giacomo Vrioni kthen Tirolin tek fitorja në Bundesligën e Austrisë. Sulmuesi shqiptar, në pronësi të Juventusit, por i huazuar në skuadrën austriake, realizoi dy...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.