Tag: Josën

Xhaferi: Me Josën “na ka ngjitur”, ja gabimet që kemi bërë këtë sezon

Mjaft i kënaqur u shfaq pas finales presidenti i Vllaznisë, Alban Xhaferi, i cili fiton për herë të dytë radhazi Kupën e Shqipërisë dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.