Tag: Juventusi

Një argjentinas për një tjetër, Juventusi në sulm për pasardhësin e Dybala

Paulo Dybala do të largohet nga Juventusi në fund të sezonit. La Joya pritet të transferohet tek Interi, ndërsa bardhezinjtë kanë piketuar një tjetër...

Juventusi shqetëson Interin, Allegri ëndërron yllin zikaltër

Giorgio Chiellini ka nevojë për një zëvendësues, ndërsa Max Allegri e ka një ide të qartë në lidhje me pasardhësin e kapitenit.Ëndrra e madhe...

Garë treshe për titullarin e Bayernit, Juventusi shqetëson Realin e Liverpoolin

Garë e fortë po zhvillohet në merkato për shërbimet e Serge Gnabryt. Mesfushori sulmues ka kontratë deri në 2023 me Bayernin, por nuk e...

Dy objektivat për të ardhmen, Juventusi monitoron talentin e Shqipërisë U21

Empoli është pengesa e radhës e Juventusit në kampionat. Fitorja është alternativa e vetme për bardhezinjtë në transfertën toskane, ndeshje që do të luhet...

Juventusi ka një plan për t’i rrëmbyer Romës talentin italian, Dybala-Morata “out”

Kanë kaluar tre vjet që kur ish-drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e vendosi sulmuesin e Romës, Nicolo Zaniolo, si objektiv të merkatos. Emri...

Ideja e fundit e merkatos, Arsenali tenton goditjen e dyfishtë te Juventusi

Arsenali po kërkon për një sulmues dhe mesfushor. Vlahovic përfundoi te Juventusi, ndërsa blerja e Isaak nga Real Sociedad është komplikuar shumë.“Topçinjtë” po tentojnë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.