Tag: Kastrati

Kastrati: Kemi shumë kualitet si ekip, minimumi meritonim barazimin

Për Lirim Kastratin Kosova nuk e meritonte që të humbiste ndaj Greqisë. Sulmuesi theksoi se tashmë duhet të marrin veten dhe të bëhen gati...

Përgatitjet për Islandën/ Kastrati largohet për disa orë, Roshi stërvitet i veçuar

Kombëtarja shqiptare e futbollit ndodhet në ditën e katërt të stërvitjes, ndërsa është grumbulluar për ndeshjet e Nations League ndaj Islandës në transfertë, Izraelit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.