Tag: katërt

Ciro Immobile shënon “golin” e katërt, familja së shpejti me gjashtë anëtarë

Ciro Immobile dhe bashkëshortja e tij Jessica janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ka qenë vetë sulmuesi i Lazios që ka...

Arapi nuk dorëzohet: Besojmë te vendi i katërt, Tirana pengu i vetëm

Teuta fitoi 3-1 ndaj Egnatias, duke e zgjatur në pesë serinë e ndeshjeve pozitive radhazi. Trajneri Renato Arapi foli pas ndeshjes për “Gol pas...

Gega: S’i takon Skënderbeut “të hapë këmbët”, gati të drejtoj edhe në kategorinë e katërt

Erdhëm në Shkodër, që është djepi i futbollit, një qytet me kulturë. Është e pafalshme që trajneri të fusë frymë tolerimi. Shkodrën nuk e...

Mesfushori shqiptar protagonist me gol në Danimarkë, rrjeta e katërt sezonale

Arbnor Muçolli ka qenë protagonist në ndeshjen e skuadrës së tij Vejle. Në takimin e superligës daneze ndaj Viborg, mesfushori shqiptar realizoi golin e...

Fiton “derbin” ndaj Grezdës, Tuci i dhuron golin e katërt Lokomotiva Zagrebit

Ndeshja mes Sibenik dhe Lokomotiva Zagrebit në Kroaci është kthyer në derbi shqiptarësh me Eros Grezdën dhe Indrit Tucin, që kanë realizuar mbrëmjen e...

Zyrtare/ Afrimi i katërt në merkato, Kukësi prezanton kapitenin e Shqipërisë U21

Jorgo Pëllumbi është lojtari i radhës që afrohet te Kukësi. Klubi verilindor pretendon titullin kampion dhe sot ka prezantuar afrimin e katërt në merkaton...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.