Tag: Kavaja

“Nder për qytetin”/ Pas titullit dhe Kupës vjen vlerësimi i radhës, Kavaja nderon Regi Lushkjen

Sezoni që sapo u mbyll ishte i jashtëzakonshëm për Regi Lushkjen. Fantazisti nga Kavaja shkëlqeu me Laçin në Conference League dhe kampionat, teksa në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.