Tag: kërkuan

Ekskluzive/ E kërkuan Tirana dhe Laçi, sulmuesi i Partizanit ndërron kontinent

Stenio Junior pritet të ndërrojë kontinent. Sulmuesi brazilian ishte pjesë e Partizanit prej janarit të vitit të kaluar, teksa sezonin e fundit e mbylli...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.