Tag: këtë

“Finalja” e Conference League, për Partizanin luhet këtë pasdite

Finalja e Conference League për Partizanin luhet këtë të shtunë. Partizani-Kastrioti është një ndër sfidat me më shumë vlerë në javën e 35 të...

Superiorja përmirëson mesataren, 10 trajnerë janë shkarkuar këtë sezon

10 trajnerë të shkarkuar gjithsej në Abisnet Superiore në harkun e një sezoni. Mesatare e pranueshme dhe gjithsesi në ulje në krahasim me edicionet...

“Ndihem i vetmuar në botën e Formula 1”, Hamilton: Vetëm 1% e njerëzve me ngjyrë në këtë sport

Lewis Hamilton është një nga pilotët që ka shkruar histori në botën e Formula 1 teksa është pjesë e këtij sporti prej 16 vitesh...

Ndahet nga jeta Mino Raiola, këtë herë e konfirmojnë familjarët

Ndahet nga jeta Mino Raiola. Agjenti më i famshëm në botën e futbollit, që ndër vite ka kuruar interesat e futbollistëve më të njohur,...

“U trembet” Kastriotit dhe Skënderbeut, skuadrat që i kanë shënuar më shumë gola Tiranës këtë sezon

Nga Kastrioti te Kastrioti. Tirana pësoi humbjen e katërt sezonale në këtë fundjavë, ndaj një kundërshtari që i ka shkaktuar gjysmën e disfatave. Në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.