Tag: Klubi

Nuk ka më dyshime, zbulohet klubi ku do të transferohet Hoxhallari

Erjon Hoxhallari me shumë gjasa do të jetë futbollisti i parë që do të largohet nga Tirana në përfundim të sezonit. Mbrojtësi dhe kapiteni...

“Dallimi mes një klubi të madh dhe një klubi të vogël”, reagon Shkupi: S’do të lejojmë që vëllai të lëndojë vëllanë

Klubi i Shkupit, kampion i freskët në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka mbajtur qëndrim publik për ngjarjet që ndodhën në Tetovë,...

Jo vetëm Interi në garë, klubi i madh gjerman ofertë zyrtare për Dybala

Paulo Dybala do të largohet nga Juventusi pas shtatë sezoneve të kaluara në Torino. 28-vjeçari argjentinas nuk gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e...

Cavani pranë rikthimit në Itali, klubi i njohur i ofron 4 milionë euro në sezon

Fiorentina synon të rikthehet sa më shpejt në elitën e futbollit italian dhe pas një sezoni të nisur mjaft mirë, në fazën e dytë...

Mesfushori shqiptar i bën të gjithë për vete, klubi kryeqytetas i “hap luftë” Napolit

Kristjan Asllani është autor i një sezoni të shkëlqyer në nivelin më të lartë të futbollit në Itali, Serie A. Mesfushori shqiptar që aktivizohet...

Eksperiencë e re në sfond, Pirlo kërkohet nga klubi i njohur portugez

Andrea Pirlo vijon të jetë i papunë, që prej fundit të eksperiencës në stolin e Juventusit, teksa së fundi emri i tij është lakuar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.