Tag: kontratat

Dy largime nga Partizani, ndërpriten kontratat me një qendërmbrojtës dhe sulmues

Partizani vijon të jetë një nga klubet më aktive në merkato. “Demat” janë përforcuar me Bruno Telushin dhe Engjëll Hotin në mesfushë, dhe maqedonasin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.