Tag: Krijojmë

Rashica: Krijojmë shumë raste nesër, momenti për fitoren e parë ndaj Greqisë

Milot Rashica u shfaq protagonist në fitoren 3-2 të Kosovës ndaj Irlandës, duke fituar penallti dhe dhuruar asistin e golit të dytë. Sulmuesi i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.