Tag: Kryeziu

Thaçi për emisionin “Dardanët”: Kryeziu vijon të gabojë, nuk e kuptova daljen e portierit

Kosova u mposht me rezultatin 2-0 në Volos përballë Greqisë dhe humbi përfundimisht shpresat për të marrë vendin e parë në grup, teksa duke...

Kryeziu: Greqia na ndëshkoi pa krijuar rast, jemi 24 futbollistë cilësorë në ekip

Deklarata e Mirlind Kryeqiut për emisionin “Dardanët” në SuperSport, pas ndeshjes që Kosova humbi me rezultatin 0-1 ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”.Çfarë ndodhi ndaj...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Paparacët bëjnë “bingo” me Dilettën, prezantuesja në formë të shkëlqyer

Prezantuesja e njohur sportive, Diletta Leotta është gjithnjë në...

196 ndeshje me VAR, Nurishmi: Impakt pozitiv, çfarë presim nga sezoni i ri

Drejtuesi i projektit VAR në Federatën Shqiptare të Futbollit,...

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.