Tag: kuadrat

Shqipëri-Estoni/ Rast i artë për Vrionin, por topi shkon mbi kuadrat (Video)

Pas dy zhgënjimeve në ndeshjet zyrtare të Nations League ndaj Islandës dhe Izraelit, Shqipëria zbret sërish në fushë, këtë herë për miqësoren ndaj Estonisë....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.