Tag: kualifikuara

KATAR 2022 | 12 kombëtaret e kualifikuara dhe ndarja e Vazove në Playoff për zonën europiane

PLAYOFFGjashtë koka grupesh dhe gjashtë në vazon e dytë, fillimisht gjysmëfinalet dhe më pas finalja, me tre kombëtare nga dymbëdhjetë që do të kenë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.