Tag: kualitet

Kastrati: Kemi shumë kualitet si ekip, minimumi meritonim barazimin

Për Lirim Kastratin Kosova nuk e meritonte që të humbiste ndaj Greqisë. Sulmuesi theksoi se tashmë duhet të marrin veten dhe të bëhen gati...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.