Tag: kundërshtarët

Tirana nis llogaritë për në Champions, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve

Tirana tani mund të mendojë e qetë për ndeshjet e turit të parë të Champions League, teksa e ka siguruar matematikisht titullin dhe në...

Gara për Evropën, Partizani “kërcënon” kundërshtarët

Abissnet Superiore është futur në fazën e fundit të saj, që do të përcaktojë dhe verdiktet e këtij sezoni. Nëse llogaritë për titullin kampion...

Scaloni: Jemi në grup të vështirë, respektojmë maksimalisht kundërshtarët

Argjentina mund ta quajë veten me fat pas shortit për grupet e Botërorit Katar 2022, pasi goglat e vendosën me përfaqësuese si Arabia Saudite,...

Mehmeti: Fitore që të jep entuziazëm dhe moral, duhet t’i dominojmë kundërshtarët

Trajneri i Partizanit, Dritan Mehmeti, i kënaqur me fitoren e thellë të arritur ndaj Teutës në “Elbasan Arena”, theksoi në “Gol pas Goli” se...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.