Tag: LAJMI

Drejtor sportiv tek Man. United dhe trajner i Austrisë, lajmi befasues për gjermanin

Në përfundim të këtij sezoni, Ralf Rangnick, nuk do të jetë më trajner i Manchester United, por do të mbetet te “Djajtë e Kuq”...

LAJMI I FUNDIT | Interi tenton goditjen nga Atalanta: detajet

Objektivi Robin Gosens per Interin për ditët e fundit të merkatos. Me largimin e Sensit, zikaltërit do të bëjnë një goditje në hyrje dhe...

LAJMI I FUNDIT | Juventusi tenton all in për Vlahovic: zbulohet super oferta e janarit

Janar, ndryshim tota, për vendin e katërt dhe për të hedhur themelet e Juventusit që do të vijë. Kanë mbetur vetëm 10 ditë deri...

REAGON BARCELONA | Lajmi i super rrogave Pique & Co të sulmuar. Klubi me njoftim

Pergenjeshtrim zyrtar i Barcelonës për lajmin e publikuar sot për pagat e lojtarëve.Klubi saktëson se nuk e ka dhënë këtë informacion dhe se nuk...

LAJMI i FUNDIT | Shkon në 5 numri i lojtarëve me koronavirus te Milani!

Milani goditet nga Covid-19 pikërisht një ditë përpara ndeshjes ndaj Romës që hap kështu fazën e dytë dhe është takimi i parë për vitin...

LAJMI I FUNDIT | Vjen vendimi zyrtar i Chelsea pas ballafaqimit të sotëm mes Tuchel dhe Lukakut

Ditë të pazakonta mes Chelseat dhe sulmuesit të tyre Romelu Lukaku, i cili nuk fshehu njëfarë padurimi dhe nostalgjinë e tij për të kaluarën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.