Tag: lamtumira

Supergol, kualifikimi dhe lamtumira nga Interi: nata e ftohtë e Stefano Sensit (VIDEO)

Me vuajtje por në fund Interi siguron kualifikimin për në çerekfinalen e Kupës së Italisë ku do të përballet me fituesin e çiftit Roma-Leçe...

Stam dhe lamtumira nga United: Feguson më tha se më kishte shitur te Lazio në një pikë karburanti

Jaap Stam është një nga ata që i thotë gjërat hapur. Holandezi ishte terrori i sulmuesve kundërshtarë në fushë dhe çdo trajner do të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.