Tag: largime

Dy largime nga Partizani, ndërpriten kontratat me një qendërmbrojtës dhe sulmues

Partizani vijon të jetë një nga klubet më aktive në merkato. “Demat” janë përforcuar me Bruno Telushin dhe Engjëll Hotin në mesfushë, dhe maqedonasin...

Kampionët e nisin me largime, njoftojnë divorcin me 6 futbollistë

Skuadra Shkupit, kampionia e freskët e Ligës së Parë të Maqedonisë së Veriut, ka nisur spastrimet në prag të përvojës europiane (Champions League). Nëpërmjet...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.