Tag: Lautaro

Menaxheri sqaron të ardhmen e Lautaro Martinezit: Do të na japë shumë gëzim

Nga Argjentina vjen një deklaratë e rëndësishme mbi të ardhmen e Lautaro Martinezit. Është pikërisht përfaqësuesi i futbollistit, Alejandro Camaño, që vë pikat mbi...

Di Maria dhe Lautaro i japin fitoren Argjentinës, Suarez nderon Uruguain

Pavarësisht mungesave të shumta për arsye fizike dhe për shkak të infektimeve me COVID (trajneri Scaloni, Messi), Argjentina mposhti 1-2 Kilin në qytetin Calama...

Milani ruan distancën +7 nga Interi dhe barazon Napolin! Lautaro tradhton, shtylla shpëton zikaltërit (VIDEO)

Derbi mes Milanit dhe Interit eshte mbyllur  ne barazim 1-1 por ka pasur raste pafund nga te dy ekipet. Pjesa e pare ishte emocionuese...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.